Promocje

Do końca roku trwa sezon na promocyjne ceny. Chcesz abyśmy wykonali twój projekt tak samo profesjonalnie ale nieco taniej? Śpiesz się, masz czas tylko do końca roku.

Facebook

Zapraszamy do polubienia naszej strony na Facebooku, gdzie umieszczamy wszelkie nowinki z życia SEPTEM. Przejdź do Facebooka

O nas

Firma SEPTEM powstała w sierpniu 2017 roku. Do głównego zakresu działalności należą usługi związane ze stronami internetowymi. Misją firmy jest "Tworzenie produktu najbardziej jak to możliwe odpowiadającego indywidualnym potrzebom klienta". Oznacza to, że koncentrujemy się na jakości i użyteczności pojedyńczego projektu zamiast ilości projektów.

Jesteśmy małą firmą z niedużego lubelskiego miasta Biała Podlaska. Pracujemy w dobrze wyposażonym biurze. Naszymi głównymi klientami są agencje interaktywne, dla których tworzymy oprogramowanie oraz wdrożenia. Współpracujemy także z grafikami i specjalistami od SEO, co dopełnia naszą ofertę.

Przywiązujemy dużą uwagę do atmosfery panującej w firmie, bo wiemy że firma SEPTEM to przede wszystkim ludzie, którzy ją tworzą.

Nasza ekipa

Daniel Kuczewski

Daniel Kuczewski

Programista www + Prezes

Inżynier informatyki i magister ekonomii, jednak wiedzy i doświadczenia nie dały studia lecz wiele projektów i wdrożeń realizowanych dla agencji interaktywnych. Jego specjalność to PHP, CMS WordPress i Framework CodeIgniter. Programowaniem www zajmuje się od 2015 roku. Programuje także Frontend z wykorzystaniem BootStrap, HTML5, CSS3, JavaScript + biblioteka JQuery. Ulubiona technologia wykorzystywana na codzień to AJAX. Jego zainteresowania poza programowaniem i technologiami webowymi to biznes i sport.

Jakub Orzepowski

Jakub Orzepowski

Programista www + Android

Inżynier informatyki. Jego specjalność to PHP i Framework CodeIgniter. Programuje także Frontend z wykorzystaniem BootStrap, HTML5, CSS3, JavaScript + biblioteka JQuery. Obecnie opanowuje dodatkową specjalność, którą jest tworzenie aplikacji na system Android. Ponadto posiada szeroką wiedzę z zakresu systemów operacyjny i sieci.

Kontakt

Napisz do nas!

Odpowiemy najszybciej jak to tylko możliwe. Możesz napisać do nas e-mail, zadzwonić lub po prostu skorzystać z formularza kontaktowego. Jeśli chcesz się z nami spotkać, aby omówić zlecenie, chętnie przyjedziemy do Ciebie o ile jest to obszar miasta Biała Podlaska.

E-mail: daniel820511@gmail.com

Adres: ul. Grzybowa 37, 21-500 Biała Podlaska

Telefon: +48 797 167 114

* Pola oznaczone gwiazdką są wymagane