Promocje

Do końca roku trwa sezon na promocyjne ceny. Chcesz abyśmy wykonali twój projekt tak samo profesjonalnie ale nieco taniej? Śpiesz się, masz czas tylko do końca roku.

Facebook

Zapraszamy do polubienia naszej strony na Facebooku, gdzie umieszczamy wszelkie nowinki z życia SEPTEM. Przejdź do Facebooka

Rejestracja

Aby założyć konto w serwisie wypełnij poniższy formularz. W następstwie na twój adres E-mail powinien przyjść link aktywujący konto, kliknij go. Jeśli link nie przyszedł sprawdź folder SPAM w twojej poczcie. Po aktywacji możesz się zalogować by zyskać dostęp do innych funkcjonalności.

Twój adres E-mail:

Hasło:

Powtórz hasło:

Akceptuję POLITYKĘ PRYWATNOŚCI wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych przeze mnie danych przez firmę SEPTEM Daniel Kuczewski z Białej Podlaskiej przy ulicy Grzybowej 37.

Kontakt

Napisz do nas!

Odpowiemy najszybciej jak to tylko możliwe. Możesz napisać do nas e-mail, zadzwonić lub po prostu skorzystać z formularza kontaktowego. Jeśli chcesz się z nami spotkać, aby omówić zlecenie, chętnie przyjedziemy do Ciebie o ile jest to obszar miasta Biała Podlaska.

E-mail: daniel820511@gmail.com

Adres: ul. Grzybowa 37, 21-500 Biała Podlaska

Telefon: +48 797 167 114

* Pola oznaczone gwiazdką są wymagane