Promocje

Do końca roku trwa sezon na promocyjne ceny. Chcesz abyśmy wykonali twój projekt tak samo profesjonalnie ale nieco taniej? Śpiesz się, masz czas tylko do końca roku.

Facebook

Zapraszamy do polubienia naszej strony na Facebooku, gdzie umieszczamy wszelkie nowinki z życia SEPTEM. Przejdź do Facebooka

Klient:
Duonet
Data:
13.02.2018
Zakres prac:
Wszystko

Opis

Uniwersalny system mailingowy dla firmy duonet z Tarnowa.

System umożliwia wysyłanie newslettera do użytkowników z wybranej bazy danych.

System można zastosować do wielu baz w bardzo łatwy i szybki sposób, ponieważ zawiera on możliwość dodawania różnych baz danych gdzie użytkownik wybiera jedynie poszczególne parametry takie jak baza danych, tabela i kolumna, w której znajdują się adresy E-mail.

Ponadto system ma wbudowaną konfigurację smtp, dzięki czemu mailingi można wysyłać z różnych kont mailingowych.

Nie została tutaj pominięta możliwość wypisania się z listy mailingowej, w prosty sposób można oznaczyć adres email jako zablokowany lub z drugiej strony w każdym mailu znajduje się specjalny link umożliwiający wypisanie z listy mailingowej.

System działa w oparciu o cron, dzięki czemu maile są wysyłane określonymi partiami.
Całą funkcjonalność systemu uzupełniają takie elementy jak możliwość zarządzania administratorami (dodawanie nowych użytkowników), możliwość wysyłki maili testowych, podgląd mailingu w html.

System został zrealizowany w oparciu o technologię AJAX, dzięki czemu jego działanie jest płynne (zazwyczaj nie wymaga przeładowania całej strony)

Kontakt

Napisz do nas!

Odpowiemy najszybciej jak to tylko możliwe. Możesz napisać do nas e-mail, zadzwonić lub po prostu skorzystać z formularza kontaktowego. Jeśli chcesz się z nami spotkać, aby omówić zlecenie, chętnie przyjedziemy do Ciebie o ile jest to obszar miasta Biała Podlaska.

E-mail: daniel820511@gmail.com

Adres: ul. Grzybowa 37, 21-500 Biała Podlaska

Telefon: +48 797 167 114

* Pola oznaczone gwiazdką są wymagane