Pobierz listę prawie 100 narzędzi i książek

Przygotowałem dla Ciebie listę 84 narzędzi i książek, które przydają się w codziennej pracy. Większość z nich jest darmowa lub plan „free” jest bardzo funkcjonalny. Analiza projektu poprzedza etap realizacji. Przed przystąpieniem do implementacji musimy mieć zaplanowaną każdą z czynności – to zapobiegnie traceniu czasu na poprawianie zrealizowanych rzeczy. Analiza jest według mnie najtrudniejszym etapem projektu, od […]

Przygotowałem dla Ciebie listę 84 narzędzi i książek, które przydają się w codziennej pracy. Większość z nich jest darmowa lub plan „free” jest bardzo funkcjonalny.

Analiza projektu poprzedza etap realizacji. Przed przystąpieniem do implementacji musimy mieć zaplanowaną każdą z czynności – to zapobiegnie traceniu czasu na poprawianie zrealizowanych rzeczy. Analiza jest według mnie najtrudniejszym etapem projektu, od którego zależy czy zmieścimy się w pierwotnie zakładanym budżecie i ramach czasowych. Jeśli projekt będzie niedokładnie przeanalizowany – błędnie go wycenimy i wyliczymy deadline.