Promocje

Do końca roku trwa sezon na promocyjne ceny. Chcesz abyśmy wykonali twój projekt tak samo profesjonalnie ale nieco taniej? Śpiesz się, masz czas tylko do końca roku.

Facebook

Zapraszamy do polubienia naszej strony na Facebooku, gdzie umieszczamy wszelkie nowinki z życia SEPTEM. Przejdź do Facebooka

warsztaty Warsztaty z programowania aplikacji www

Zapraszam

Zapraszam na warsztaty z programowania stron internetowych (podstawy PHP).
Zajęcia odbędą się w sobotę 15 stycznia o godz. 9.00.

Koszt zajęć to jedyne 50 zł. Obowiązuje limit miejsc - tylko 5 - więc kto pierwszy ten lepszy. Nie zwlekaj i zapisz się mailowo na info@septemonline.com, przez kontakt na Facebooku lub przez formularz kontaktowy na tej stronie.

warsztaty

Warsztaty to świetna okazja na sprawdzenie swoich sił w programowaniu. Jeśli jesteś początkujący, stoisz przed wyborem ścieżki zawodowej lub chciałbyś zmienić branżę, te zajęcia dadzą Ci możliwość realnej oceny swoich predyspozycji.

Warsztaty prowadzone są w małej grupie, dzięki czemu gwarantuję indywidualne podejście do każdego uczestnika i pełne wsparcie w pokonywaniu ewentualnych trudności.

Biorąc udział, zyskasz mnóstwo wartościowej wiedzy, solidne podstawy do dalszej nauki i napiszesz swoje pierwsze proste aplikacje. Naprawdę warto.

Zajęcia odbywają się w domowym biurze SEPTEM przy ulicy Grzybowej 37.

Plan

W ogólnym założeniu jest zapoznanie się z podstawami podstaw programowania w PHP i wykorzystanie kilku podstawowych elementów HTML.

  1. Start o godzinie 9.00 - uruchomienie sprzętu i zapoznanie się.
  2. Krótki wstęp teoretyczny
  3. Odrobina teorii z praktyką - napiszemy pierwszy program typu "Hello World"
  4. Podstawowe instrukcje warunkowe w PHP - pierwszy prosty kalkulator
  5. Czym są pętle w PHP i jak działają - działania na prostych przykładach
  6. Zapis i odczyt danych z pliku
  7. Przerwa
  8. Stworzenie prostej książki teleadresowej - działania na plikach i przesyłanie danych
  9. Ok godz. 13.00 - zakończenie i ewentualna dyskusja z przedstawieniem zadań do samodzielnego wykonania.

Powyższe godziny to dość luźny szacunek zależny od dynamiki postępów w pracy. Po warsztacie Uczestnik powinien być w stanie napisać bardzo prosty program oparty o pliki.

Jako że do podstaw brakuje baz danych i programowania obiektowego najprawdopodobniej powstanie część druga... jeśli tylko będą chęci i zainteresowanie.

Kontakt

Napisz do nas!

Odpowiemy najszybciej jak to tylko możliwe. Możesz napisać do nas e-mail, zadzwonić lub po prostu skorzystać z formularza kontaktowego. Jeśli chcesz się z nami spotkać, aby omówić zlecenie, chętnie przyjedziemy do Ciebie o ile jest to obszar miasta Biała Podlaska.

E-mail: daniel820511@gmail.com

Adres: ul. Grzybowa 37, 21-500 Biała Podlaska

Telefon: +48 797 167 114

* Pola oznaczone gwiazdką są wymagane