O nas

Poznaj nasz zespół i zobacz dlaczego wychodzą nam same fajne rzeczy.

5 lat

bezcennych doświadczeń

100+

zrealizowanych projektów

300

zadowolonych klientów

12

zrealizowanych kursów

O Septem

Firma SEPTEM powstała w sierpniu 2017 roku. Do głównego zakresu działalności należą usługi związane ze stronami internetowymi i mniej lub bardziej rozbudowanymi systemami stworzonymi w oparciu o język PHP. Misją firmy jest „Tworzenie produktu najbardziej jak to możliwe odpowiadającego indywidualnym potrzebom klienta”. Oznacza to, że koncentrujemy się na jakości i użyteczności pojedynczego projektu tworząc autorskie rozwiązania pod klienta.

O zespole

Przywiązujemy dużą uwagę do atmosfery panującej w firmie, bo wiemy że firma SEPTEM to przede wszystkim ludzie, którzy ją tworzą.

Daniel Kuczewski

Programista www + Prezes

Inżynier informatyki i magister ekonomii, jednak wiedzy i doświadczenia nie dały studia lecz wiele projektów i wdrożeń realizowanych dla agencji interaktywnych. Jego specjalność to PHP, CMS WordPress i Framework Symfony. Programowaniem www zajmuje się od 2015 roku. Programuje także Frontend z wykorzystaniem BootStrap, HTML5, CSS3, JavaScript + biblioteka JQuery. Ulubiona technologia wykorzystywana na codzień to AJAX. Jego zainteresowania poza programowaniem i technologiami webowymi to biznes i sport.

Gabriela Lubka

UI/UX Design

Oprócz projektowania interfejsów dla naszych aplikacji i stron internetowych dobrze radzi sobie także z tworzeniem logo, brandingu i innych materiałów graficznych. Regularnie dzieli się doświadczeniem i wiedzą podczas naszych kursów z grafiki.

Grzegorz Kozaczuk

Programista

Specjalista od programowanie strony wizualnej stron internetowych. Grzegorz sprawia że projekt graficzny staje się w pełni funkcjonalną stroną internetową a do tego działa za równo na monitorach komputerów stacjonarnych jak i telefonach.

Sebastian Kula

Programista

Specjalista od programowania po stronie serwerowej w PHP. Jeśli potrzebujesz specjalnych funkcjonalności opartych o bazy danych to bardzo prawdopodobne że właśnie Sebastian się tym zajmie.