O nas

Poznaj nasz zespół i zobacz dlaczego wychodzą nam same fajne rzeczy.

6 lat

bezcennych doświadczeń

200+

ukończonych projektów

50+

zadowolonych klientów

25+

zrealizowanych kursów

O Septem

Firma SEPTEM to zgrany zespół doświadczonych specjalistów, zajmujących się projektowaniem i programowaniem. Jesteśmy zafascynowani nowymi technologiami oraz trendami w projektowaniu. Uważnie śledzimy rozwój branży aby dostarczać naszym klientom innowacyjne i efektywne rozwiązania. Z zaangażowaniem podchodzimy do każdego zadania i staramy się udzielać maksimum wsparcia na każdym etapie współpracy.

O zespole

Przywiązujemy dużą uwagę do atmosfery panującej w firmie, bo wiemy że firma SEPTEM to przede wszystkim ludzie, którzy ją tworzą.

Daniel Kuczewski

Programista, Prezes

Inżynier informatyki i magister ekonomii. Programowaniem zajmuje się od 2015 roku. Wiedzę oraz doświadczenie zdobywał realizując wiele projektów i wdrożeń dla agencji interaktywnych. Jego specjalność to PHP, CMS WordPress i Framework Symfony. Programuje także Frontend z wykorzystaniem BootStrap, HTML5, CSS3, JavaScript + biblioteka JQuery. Ulubiona technologia to AJAX. Jego zainteresowania poza programowaniem i technologiami webowymi to biznes i sport.

Gabriela Lubka

Grafik, UI/UX Designer

Zajmuje się przede wszystkim projektowaniem grafiki i interfejsów do stron internetowych i aplikacji webowych. Ważnym obszarem jej zainteresowania jest również tworzenie logo, brandingu oraz różnego typu materiałów graficznych. Regularnie dzieli się doświadczeniem i wiedzą, prowadząc kursy graficzne i komputerowe.

Grzegorz Kozaczuk

Programista

Specjalista od programowania warstwy wizualnej stron internetowych. Grzegorz sprawia że projekt graficzny staje się w pełni funkcjonalny oraz świetnie wygląda na różnych urządzeniach. Pasjonuje się również elektroniką, a w wolnych chwilach jeździ na rowerze.

Sebastian Kula

Programista

Specjalista od programowania po stronie serwerowej w PHP. Jeśli potrzebujesz specjalnych funkcjonalności opartych o bazy danych to bardzo prawdopodobne, że właśnie Sebastian się tym zajmie.

Przemysław Trawicki

Grafik

W branży pracuje od 2007 roku. Zaczynając od grafiki, obróbki zdjęć i tworzenia stron internetowych, systematycznie poszerzał swoje umiejętności o nowe obszary. Obecnie w jego portfolio znajdują się projekty związane z modelowaniem 3D, animacją, montażem video, a nawet tworzeniem muzyki. Pasjonuje się kinematografią i nowymi technologiami.