Promocje

Do końca roku trwa sezon na promocyjne ceny. Chcesz abyśmy wykonali twój projekt tak samo profesjonalnie ale nieco taniej? Śpiesz się, masz czas tylko do końca roku.

Facebook

Zapraszamy do polubienia naszej strony na Facebooku, gdzie umieszczamy wszelkie nowinki z życia SEPTEM. Przejdź do Facebooka

Kariera w SEPTEM

kariera septem

Stanowisko

Poszukujemy młodego programisty z potencjałem na stanowisko Junior PHP Developer z podstawową umiejętnością programowania w PHP.

Zakres wiedzy

Od kandata oczekujemy umiejętności napisania prostej aplikacji webowej w PHP opartej na bazie danych MySql.
Co nas szczególnie interesuje?

Rekrutacja

Aby przystąpić do rekrutacji wyślij swoje CV na adres e-mail: info@septemonline.com i napisz preferowane terminy spotkania. Odpiszemy najszybciej jak to tylko możliwe (zapewne pomiędzy 8 - 16) i umówimy się na spotkaniu.
W mailu możesz zawrzeć także dodatkowe pytania o stanowisko.

Na spotkanie warto przeznaczyć dłuższy czas. Spotkanie rekrutacyjne rozpoczyna się od rozmowy i określenia oczekiwań obu stron. Następnie kandydat otrzymuje zadanie testowe, które powinno zająć w okolicach 4h ale można je rozwiązywać do końca pracy biura (o 16). Zadanie polega na napisaniu prostego programu. Podczas rozwiązywania zadania można korzystać z internetu.

Dzień po spotkaniu sprawdzamy zadanie i jeśli jest rozwiązane poprawnie to najprawdopodobniej kontaktujemy się w celu ustalenia szczegółów rozpoczęcia okresu próbnego, który trwa od miesiąca do trzech.

Jeśli przez okres próbny obie strony stwierdzą że wszystko jest ok to podpisujemy umowę na stałę i działamy.

Zależy nam na kandydacie stacjonarnie na stałę, który chciałby się rozwijać wraz z firmą SEPTEM.

Nie spełniasz wymagań?

Nie udało się rozwiązać zadania rekrutacyjnego bądź nie posiadasz odpowiedniej wiedzy? Zapytaj o możliwość douczenia w SEPTEM!
Istnieje duża szansa iż pomożemy zdobyć niezbędne umiejętności bez wkładu własnego ;)

Kontakt

Napisz do nas!

Odpowiemy najszybciej jak to tylko możliwe. Możesz napisać do nas e-mail, zadzwonić lub po prostu skorzystać z formularza kontaktowego. Jeśli chcesz się z nami spotkać, aby omówić zlecenie, chętnie przyjedziemy do Ciebie o ile jest to obszar miasta Biała Podlaska.

E-mail: daniel820511@gmail.com

Adres: ul. Grzybowa 37, 21-500 Biała Podlaska

Telefon: +48 797 167 114

* Pola oznaczone gwiazdką są wymagane