Promocje

Do końca roku trwa sezon na promocyjne ceny. Chcesz abyśmy wykonali twój projekt tak samo profesjonalnie ale nieco taniej? Śpiesz się, masz czas tylko do końca roku.

Facebook

Zapraszamy do polubienia naszej strony na Facebooku, gdzie umieszczamy wszelkie nowinki z życia SEPTEM. Przejdź do Facebooka

Jak powstają strony internetowe

Proces tworzenia stron internetowych może przebiegać na kilka sposobów. Nie sposób ocenić, który jest lepszy, a który gorszy ponieważ to zależy głównie od potrzeb i budżetu zainteresowanego. W tym artykule przedstawię dwie procedury, jedną szybką i jak najbardziej, krótką oraz najbardziej rozbudowaną i przedstawię różnice.

Jak najprościej postawić stronę www?

Najprostszym i najszybszym sposobem na postawienie strony internetowej jest wykorzystanie jak największej ilości "gotowców". W tym przypadku z jednej strony można nieźle zaoszczędzić czasu i pieniędzy jednak z drugiej strony rozwiązanie takie najciężej dostosować do indywidualnych potrzeb właścieciela. Takie rozwiązanie polecam gdy budźet jest mocno ograniczony a wymagania i potrzeby naprawdę niewielkie.

Stawianie strony na szybko opiera się na kilku krokach:

W praktyce na początku organizuje się hosting, dodaje bazę danych wrzuca i instaluje Wordpressa.

Profesjonalna strona internetowa?

Proces tworzenia profesjonalnej strony www "szytej na miarę" jest znacznie bardziej pracochłonny, ale z drugiej strony można osiągnąć znacznie lepszy efekt. W tym przypadku procedura jest trochę dłuższa. Na początku trzeba dokładniej przemyśleć co ma się znaleźć na stronie, tutaj w grę wchodzi większa ilość szczegółów. Następnie grafik tworzy projekt strony, który musi przejść weryfikację klienta. Zazwyczaj po przedstawieniu propozycji graficznej projekt wraca do grafika, który nanosi zmiany. Po zatwierdzeniu projektu graficznego, kodowany jest szablon HTML + CSS. Na tym etapie oprócz statycznego wyglądu są kodowane różnego rodzaju efekty takie jak zmiana koloru po najechaniu myszką czy rozwijane menu. Po tym etapie projekt także dostosowuje się do różnych rozmiarów ekranu.

Kurs PHP podstawowy cz 1.

Kontakt

Napisz do nas!

Odpowiemy najszybciej jak to tylko możliwe. Możesz napisać do nas e-mail, zadzwonić lub po prostu skorzystać z formularza kontaktowego. Jeśli chcesz się z nami spotkać, aby omówić zlecenie, chętnie przyjedziemy do Ciebie o ile jest to obszar miasta Biała Podlaska.

E-mail: daniel820511@gmail.com

Adres: ul. Grzybowa 37, 21-500 Biała Podlaska

Telefon: +48 797 167 114

* Pola oznaczone gwiazdką są wymagane