Promocje

Do końca roku trwa sezon na promocyjne ceny. Chcesz abyśmy wykonali twój projekt tak samo profesjonalnie ale nieco taniej? Śpiesz się, masz czas tylko do końca roku.

Facebook

Zapraszamy do polubienia naszej strony na Facebooku, gdzie umieszczamy wszelkie nowinki z życia SEPTEM. Przejdź do Facebooka

Aktualności

07 stycznia 2022

Warsztaty z programowania

Warsztaty
Zapraszam na warsztaty z programowania stron internetowych (podstawy PHP). Zajęcia odbędą się w sobotę 15 stycznia o godz. 9.00.
Przeczytaj więcej
29 września 2018

Praktyki i staże

Lecę w kosmos
W związku z dynamicznym rozwojem przyjmujemy na praktyki i staże z zakresu informatyki. Interesują nas głównie osoby ukierunkowane na www lub grafikę. Charakteryzujemy się miłą i pomocną atmosferą.
3 listopada 2017

Zrobiliśmy super stronę

Lecę w kosmos
W końcu jest. Nasza strona firmowa jest w pełni dostępna i funkcjonalna by służyć wam informacją o nas, naszej ofercie a także ułatwić kontakt z nami. Chcesz mieć podobną stronę? Koniecznie zajrzyj do oferty.

Kontakt

Napisz do nas!

Odpowiemy najszybciej jak to tylko możliwe. Możesz napisać do nas e-mail, zadzwonić lub po prostu skorzystać z formularza kontaktowego. Jeśli chcesz się z nami spotkać, aby omówić zlecenie, chętnie przyjedziemy do Ciebie o ile jest to obszar miasta Biała Podlaska.

E-mail: daniel820511@gmail.com

Adres: ul. Grzybowa 37, 21-500 Biała Podlaska

Telefon: +48 797 167 114

* Pola oznaczone gwiazdką są wymagane